Fundacja Zarządzania i Innowacji

PODSUMOWANIE WARSZTATÓW PLENEROWYCH II TURNUS

W weekend od 09.12.2022 r – 11.12.2022r. odbyły się kolejne zajęcia plenerowe w ośrodku „Zajazd Pod Skrzydłem Anioła”. Uczestnicy brali udział w warsztatach międzypokoleniowych, które polegały na wzajemnym uczeniu się dzieci, młodzieży i osób starszych, przekazie wiedzy i umiejętności między pokoleniami. Na warsztatach dekoracji świątecznych uczestnicy wykonali ozdoby na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia tworząc przy tym czas pełen magii i wyjątkową atmosferę. Weekend zakończyliśmy warsztatami zarządzania budżetem domowym, na których każdy z Uczestników poznał ciekawe lifehacki na temat oszczędzania i zarządzania finansami gospodarstwa domowego.

Gorąco zachęcamy do odwiedzania naszej strony facebookowej, na której mogą Państwo obejrzeć fotorelacje z warsztatów plenerowych.

Projekt „Za moich czasów” oraz ,,tu i teraz” – projekt międzypokoleniowy – uczenie się przez całe życie jest finansowany ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Międzypokoleniowe Centra Edukacyjne – wsparcie integracji międzypokoleniowej.