Fundacja Zarządzania i Innowacji

NOWY PROJEKT

Informujemy, że w dniu 15.11.2022 r. rozpoczynamy realizację projektu „Za moich czasów” oraz „tu i teraz”- projekt międzypokoleniowy – uczenie się przez całe życie w ramach programu Międzypokoleniowe Centra Edukacyjne – wsparcie integracji międzypokoleniowej, finansowanego ze środków Ministra Edukacji i Nauki.

Celem projektu jest wymiana doświadczeń, zasobów wiedzy i umiejętności między młodszymi i starszymi generacjami oraz budowanie wzajemnego zrozumienia i solidarności międzypokoleniowej między starszym i młodszym pokoleniem.

Zapraszamy dzieci i ich dziadków (oraz rodziców) do skorzystania z bezpłatnych warsztatów plenerowych (wyjazdowych), podczas których będzie można w miłej atmosferze poznać tajniki przygotowania ozdób świątecznych, nauczyć się nowych sposobów zarządzania budżetem domowym, skorzystać ze wsparcia doradcy zawodowego, a przede wszystkim zrozumieć, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają osoby starsze i jak wiele możemy się od nich nauczyć.

Uczniów szkół podstawowych z Lublina (klasy 6-8) zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z wiedzy ekonomicznej i przedsiębiorczości. Dla osób, które skorzystają z warsztatów, przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Osoby, które najlepiej w danej grupie napiszą test wiedzy, otrzymają nagrodę o wartości 950,00 zł. Ale to nie koniec – najlepszy uczeń spośród zwycięzców testów grupowych otrzyma dodatkowo nagrodę o wartości 2000,00 zł!

Wkrótce w zakładce ZGŁOSZENIA będą dostępne dokumenty rekrutacyjne do projektu.